Hírek
2022. Augusztus 12. 16:00, péntek |
Helyi
Forrás: Kübler János
Ízelítő az Adria víz alatti világából
A helyszín Horvátország, Pag sziget Stara Novalja közelében, a sziget északi csúcsa felé.
Rendkívül változatosak a víz alatti képződmények ahol jártunk. Számos kisebb barlang és zug van, ahová a tengeri állatok elbújnak. Ezeket próbáltam felderíteni és filmre venni. Van, amikor sikerült, van, amikor nem. Valamint a többi búvár viz alatti tevékenységét vettem filmre. Nagyjából 20-30 méter közötti vízmélységben történt, mert a kamerám 30 méterig vizálló és nem akartam tönkretenni. Ott már nagyon kell a lámpa is mert nem jönnek elő azok a szinek, ami ott vannak és ami a filmen látszana. Sok hasonló filmet csináltam és sok képet is. Pár képet is csatolok hogy lássák azt amit én is láttam. Avizalatti világot én már több mint 40 éve csodálom és azóta imádom a merülést.
Kübler János
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 30. 09:00, csütörtök | Helyi
Május 5-én újból Makita roadshow lesz Dombóváron
Nyereményjátékkal, műszaki tanácsadással, kedvezményekkel várják a vásárlókat és érdeklődőket május 5-én, a Makita nyílt napon a dombóvári Lets Doit Bálint Barkácsáruházban!
2026. Április 29. 12:00, szerda | Helyi
A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható
Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:
2026. Április 28. 11:32, kedd | Helyi
Emberölés Döbröközön
Egy 57 éves helyi nő holttestét találták meg egy ház udvarán található kútban.

